polskiEnglish

Zeta zero

Tworząc cuda z drewna oraz...

Zachowując tradycje dźwięku Hi-End

 

ZETA ZERO

Witamy na  stronie  HI END-owych kolumn audio Zeta Zero do luksusowych systemów stereo i wielokanałowych  kin domowych.

Nasze motto  brzmi: By muzyka odtwarzana w Państwa domu brzmiała jak żywa, a prestiżowy design  kolumn zapewnił wyjątkowość Waszego salonu. Połączenie nowych technologii głośników wstęgowych  i  ich dźwięku bez granic z pięknem kształtu to cel programu  ZETA ZERO.
Tworzymy ZETA ZERO by spełniać życzenia i marzenia  melomanów i pasjonatów  dźwięku według  zasady- "Luksus dźwięku dla Wybranych".
Wspomnianą dozę luksusu udostępniamy naszym klientom, realizując na indywidualne zamówienia do  domów  i salonów nasze kolumny i systemy audio o parametrach nieosiągalnych w produktach masowych.
Tutaj informacje o pierwszej na świecie szerokopasmowej wszech-kierunkowej kolumnie  wstęgowej  "ORBITAL360"

NAUKA i TECHNOLOGIA

ZETA ZERO oparliśmy na  najdoskonalszej jak dotąd wynalezionej naukowej koncepcji głośnika tak zwanego wstęgowego.  

Dzięki swej unikalnej zasadzie działania i budowie pozbawionej klasycznej membrany cewkowej obarczonej wieloma wadami,   głośnik taki charakteryzuje się niezwykłymi właściwościami akustycznymi i walorami niespotykanymi w żadnych innych tradycyjnych przetwornikach. Jest jednak  trudny w budowie, szczególnie jeśli ma posiadać dużą moc  niezbędną do dobrego i efektywnego kina domowego.

W  konstrukcjach głośników  zaprojektowanych przez nas całkowicie od podstaw,  w nowy sposób rozwinęliśmy tę legendarną ideę "wstęgowca" wprowadzając własne, zupełnie nowatorskie udoskonalenia i ekstremalne co do właściwości materiały. Zaowocowało to w efekcie zaskakującymi walorami akustycznymi kolumn ZETA ZERO, niezwykle żywym dźwiękiem i wyjątkową dynamiką. Uzyskaliśmy bardzo szerokie pasmo przenoszenia przy jednocześnie wielkiej mocy. Te dwie cechy stoją za zwyczaj w sprzeczności do siebie. Nam udało się je połączyć w jedność niedostępną w żadnych rozwiązaniach oferowanych przez konkurencję. ZETA ZERO obecnie pod względem parametrów i dźwięku nie ma konkurencji.

 

DESIGN  i AKUSTYKA

Oprócz  naszej nowatorskiej technologii przetworników położyliśmy także nacisk na stronę wizualną i ściśle związany z tym optymalny akustycznie, a zarazem unikalny  artystycznie design kolumn,  (wszystkie nasze kształty  w tym ORBITAL  i VENUS są  zgłoszone i chronione  w Urzędzie Patentowym RP).

ZETA ZERO to  zatem  połączenie  indywidualnego wykonania na zamówienie obudów tworzonych ręcznie  z 5 gatunków drewna precyzyjnie łączonego z wielu warstw dla uzyskania wzorcowych akustycznie opływowych kształtów (tak jak w  skrzypcach lub wiolonczelach itp), ze znakomitymi - w tym produkowanymi specjalnie dla nas - komponentami, materiałami  i podzespołami o często wyjątkowych  parametrach. Co ważne: główny ultra-przetwornik  wstęgowy jest całkowicie naszej produkcji i pod względem parametrów i mocy nie posiada konkurencji na świecie.

Zainteresowanych zamówieniem ZETA ZERO i ich osiągami  zapraszamy do nas na odsłuchy w Warszawie.  Podłączamy do kolumn dowolne Państwa wzmacniacze. Okazuje się bowiem że nawet  wzmacniacz choćby lampowy w połączeniu z  wysokosprawnymi kolumnami  ZETA ZERO potrafi zabrzmieć  zupełnie na nowo.

Aby poprawnie uruchomić poniższe prezentacje kolumn potrzebna jest aktualna wtyczka Shockwave Flash którą pobrac można klikając tutaj